استودیو طراحی رایمون | خدمات ما
12520
rtl,page,page-id-12520,page-parent,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.0.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

خدمات ما

ما یک تیم حرفه ای برای خلق کارای حرفه ای هستیم!

استودیو طراحی معماری رایمون با  هدف ارائه خدمات حرفه ­اي معماري در زمينه مشاوره، طراحي پلان، دکوراسيون داخلي، طراحی نما و محوطه سازی بر اساس اصل “طراحي علمي، کيفيت عالي، و زمان مناسب ” در پروژه­هاي مسکوني، اداري، تجاري فعاليت مي­کند.

گروه معماران استودیو طراحی معماری رایمون با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی مهندسی همگام با علوم روز معماري و دکوراسيون در طراحي هاي صورت گرفته گام نويني را در معماري و دکوراسيون داخلي برداشته است و توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، اداری و …  ارائه دهد.

در دنیای کنونی برای ارتقاء موثر سرمایه گذاری ، نیاز قابل توجه به امر بازاریابی به شدت احساس می شود. امروزه هسته اصلی تبلیغات موثر، ارائه یک تصویر جذاب از محصول و یا خدمات موردنظر سرمایه گذاران است تا بتوان در بازار رقابت موجود در جذب هرچه بیشتر مشتری موفق بود. ما نیز با تکیه بر تخصص و تواناییهای بالای تیم حرفه ای خود این امکان را فراهم آورده ایم تا با خلق و تجسم ایده های شما ، زمینه معرفی هرچه بهتر شما و ایده هایتان به مشتریان ایجاد شود.

آنچه که تیم متخصص استودیو طراحی معماری رایمون ارائه می دهد بهره گیری خلاقانه از جدیدترین شیوه های موجود برای رندر تصاویر شبیه سازی شده و انیمیشن می باشد.گروه استودیو طراحی معماری رایمون  متشکل از کارشناسان ارشد معماری دارای بالاترین سابقه در زمینه سه بعدی سازی پروژه ها می باشد، شما در هر کجا که هستید می توانید پروژه خود را فقط با یک تماس سفارش بدهید.

دپارتمان آموز‌شی تخصصي نرم افزار استودیو طراحی معماری رایمون به منظور برگزاری دوره های تخصصی نرم افزار معماری ویژه علاقه مندان به این حرفه تشکیل شد تا بتواند دانشجویان را علاوه بر آشنا کردن با دنیای حرفه ای ها در مسیر طراحی و سه بعدی سازی تخصصی انواع پروژه های معماری قرار دهد

استودیو طراحی معماری رایمون می کوشد تا با به کار گیری اساتید برجسته و متخصص جهت آموزش و ارتقاء سطح علمی دانشجویان علاوه بر مباحث تئوریک و نظری بتواند در مسیر آموزش های فنی و کاربردی گام بردارد .لذا شركت كنندگان در دوره‌هاي تخصصی نرم افزارخواهند توانست پس از شركت در دوره‌ها به عنوان متخصص فعاليت كنند .استودیو طراحی معماری رایمون برای افزایش بهره‌وری دوره‌های آموزشی خود همواره می‌کوشند تا  بهترین کیفیت ممکن را رعایت کنند تا در راستای اهداف خود توانسته باشند بهترین خدمات را به مخاطبین ارائه دهند.

گروه استودیو طراحی معماری رایمون  متشكل از اساتيد مجرب و دانشجويان ممتاز معماری، آماده انجام پروژه هاي درسي دانشجويان معماری ، هنر ، شهرسازی سراسر كشورمي باشد. متخصصان بخش معماری استودیو طراحی معماری رایمون آمادگی دارند، پروژه های دانشجویی معماری شما را با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و در کوتاهترین زمان ممکن به انجام رسانده و تحویل دهند. لذا  شما مي توانيد با تماس با استودیو طراحی معماری رایمون اطلاعات کافی در این زمینه کسب نمایید.

تحقق ایده های معمارانه شما ... در استودیو رایمون هر آنچه که در ذهن دارید را طراحی می کنیم