استودیو طراحی رایمون | نگارش و چاپ مقاله
نگارش مقاله، چاپ مقاله
مقاله
12526
rtl,page,page-id-12526,page-child,parent-pageid-12520,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.0.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

آموزشی پژوهشی

نگارش و چاپ مقالات در رشته های معماری ، مرمت، شهرسازی
یکی از وظایف ارزشمند و با اهمیت دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تهیه پروپوزال، انجام پایان نامه یا رساله و استخراج مقاله از پایان نامه می باشد. این دانشجویان ممکن است در هر یک از مراحل انجام پایان نامه از قبیل تهیه پروپوزال، تحلیل آماری، برنامه نویسی، مدل سازی و شبیه سازی نیازمند راهنمایی و مشورت با افراد متخصص و مجرب پژوهشی باشند. دسترسی به این متخصصان در بسیاری از مواقع دشوار و گاها غیرممکن است. استودیو معماری رایمون با همکاری مجموعه ای از نخبگان پژوهشی کارشناسی ارشد و دکتری، آماده ارایه خدمات مشاوره پژوهشی و آموزش های تخصصی به جامعه علمی کشور می باشد. خدمات مشاوره ای و آموزشی این مرکز به صورت کاملا تخصصی و صرفا توسط فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری هر رشته تحصیلی صورت می گیرد. در حال حاضر استودیو معماری رایمون در رشته های مهندسی معماری فعال می باشد. خوش حسابی استودیو معماری رایمون پیگیری مناسب کارها و ارایه آموزش های تخصصی باعث شده است تا مشتریان عزیز و اساتید مشاور محترم، از استودیو معماری رایمون به نیکی یاد کنند. رسالت اصلی استودیو معماری رایمون ، فراهم سازی زمینه رشد و توسعه جامعه علمی کشور بوده و در جهت دستیابی به این آرمان، ارائه خدمات با کیفیت همراه با آموزش و مشاوره را سرلوحه کار خویش قرار داده است.
research-page1
research-page2
research-page4
research-page3

نگارش و چاپ مقالات ، پروپوزال، پایان نامه

در طول تحصيل مخصوصاً تحصيلات تكميلي، دانشجويان مشغول نوشتن مطالب گوناگوني مي‌شوند. با وجود اين بيشتر دانشجوها، با عنايت به شيوه زندگي نوين و فعاليت‌هاي متزايد، به منظور انجام مقاله تخصصي به ويژه مقالات علمي و تحقيقاتي با معضل روبه‌رو هستند.

به همين دليل متأسفانه تعداد بسياري از طرح‌هاي پژوهشي و پایان نامه هاي دانشجويي با وجود كيفيت بالاي آنان به سبب نداشتن شناخت كافي نويسنده با شيوه نگارش تخصصي مقالات و معايب نگارشي، در کنفرانس ها و همایش ها  منتشر نمي‌شوند.

در همین راستا استودیو معماری رایمون با آگاهي و جمع‌آوري تعداد زيادي از اساتيد شاخص و كارشناسان حاذق و چيره‌دست كشور در گرايش‌هاي معماری براي نگارش و تهيه مقالات به دنبال آن است تا خدمات گوناگوني در مورد انجام مقاله، استخراج مقاله از پایان نامه، انجام پایان نامه و يا کارهای تحقیق کلاسی، تصحيح، ويرايش و تدوين مقالات را در اختيار علاقه‌مندان قرار دهد.

تحقق ایده های معمارانه شما ... در استودیو رایمون هر آنچه که در ذهن دارید را طراحی می کنیم